Domovní sběry

Vedle kontejnerových sběrů pořádáme ve vybraných místech také domovní sběry, o kterých Vás předem informujeme letáčkem vhozeným do Vaší schránky. Na letáčku jsou uvedeny všechny potřebné informace, dále také datum a čas konání akce a kontakty na naší bezplatnou infolinku a webové stránky.

Textil je vhodné zabalit, stejně jako při odkládání do kontejneru, do igelitových tašek nebo pytlů, aby nebyl poškozen například vlivem špatného počasí. Pytle s oblečením, prosím, umístěte před dům na viditelné místo, kde budou ve stanovený den a hodinu, uvedenou na letáčku, vyzvednuty našimi pracovníky.

Domovní sběry probíhají zpravidla od rána do odpoledne, kde se ve vybrané oblasti pohybuje 1 a více našich vozidel označených logem Textileco Collecting & Recycling, které postupně sbírají odložené pytle s oblečním.

I přes veškerou snahu našich posádek se občas stane, že některý pytel s oblečením přehlédneme. V takovém případě nás proto prosím kontaktuje na naší bezplatnou linku, kde po dohodě zajistíme jeho odvoz.

Děkujeme za pochopení.